Achter elk spetterend feest...staat een bevlogen team.
Tijdens één van de mooiste dagen van uw leven moet alles natuurlijk perfect geregeld zijn. Wij bieden u graag die zekerheid. Onze mensen doen net dat beetje extra om iedereen een geweldige dag te bezorgen. Sterker nog, de passie voor het vak en de flexibiliteit van onze mensen zorgen ervoor dat uw feest onvergetelijke wordt, zodat u en uw gasten voor 100% kunnen genieten van het feest. Dat is het verschil dat wij maken.
Trouwlocatie met ruime mogelijkheden
Landgoed Te Werve beschikt over meerdere stijlvolle ruimtes die we deels met elkaar kunnen verbinden. Bij mooi weer kunt u gebruik maken van het terras met uitzicht op de prachtige vijver. Landgoed Te Werve is 2012 geheel gerenoveerd en is “Huis der Gemeente”. Dit betekent dat ook uw huwelijksvoltrekking mogelijk is op de locatie en dit kan zelfs buiten!
De locatie leent zich bij uitstek voor:
- Huwelijksceremonies van 10 tot 175 personen
- Recepties van 50 tot 300 personen
- Diners van 15 tot 150 personen
- Huwelijksfeesten van 50 tot 225 personen
Maak gebruik van de vele faciliteiten
Onze chef-kok met zijn team verzorgt op eigentijdse wijze de culinaire invulling van uw huwelijksdiner en de hapjes. De locatie is goed te bereiken via de snelwegen A4 en A13 en er is voldoende gratis parkeergelegenheid op eigen terrein.
Gerestaureerd
Landgoed Te Werve is in 2012 geheel gerestaureerd. Op 1 januari 2012 sloot het landhuis haar deuren voor een grondige en noodzakelijke restauratie. Maandenlang stond Landhuis Te Werve in de steigers, omwikkeld met zeil: de hele buitenkant is opgeknapt. Binnen is op de begane grond de stoffering en de inrichting geheel vernieuwd en op de eerste en tweede etage zijn nieuwe vergaderruimtes gekomen. Met een eigentijdse sfeer en warmte die past bij het historisch karakter van Landgoed Te Werve en voorzien van de modernste techniek. En in de kelder is een nieuwe keuken geplaatst waar elke kok jaloers van wordt.