Geef elkaar het jawoord op Landgoed Te Werve
Op de mooiste dag van uw leven mag een prachtige trouwlocatie niet ontbreken. Op landgoed Te Werve wordt alles tot in de puntjes verzorgd. Ook is de locatie een “Huis der Gemeente”. Dit betekent dat ook uw huwelijksvoltrekking in de locatie kan plaatsvinden.
Feestelijke trouwzaal
De Tuinzaal toveren we om tot een feestelijke trouwzaal. Het uitzicht op het landgoed vormt overigens een prachtige achtergrond voor uw trouwfoto’s. Direct na de huwelijksvoltrekking kunt u de bruidstaart aansnijden en proosten met Champagne. Het feest kan beginnen!
Ceremonietijden
Van maandag tot en met donderdag kunt u van 15.00 tot en met 22.00 uur trouwen en op vrijdag en zaterdag kunt u van 09.00 tot en met 22.00 uur trouwen op Landgoed Te Werve. U dient zelf contact op te nemen met de afdeling Burgerzaken van de gemeente Rijswijk om een keuze te maken voor een trouwambtenaar.
Informatie over huwelijksvoltrekking
U kunt uitsluitend het huwelijk laten voltrekken op Landgoed Te Werve indien u de gehele dag bij ons viert. Neem voor reservering van uw huwelijk en de huwelijksceremonie contact met ons op via 070-3909711. De afdeling Burgerlijke Stand van de gemeente Rijswijk informeert u graag verder over alle mogelijkheden van de huwelijksvoltrekking en de additionele kosten die u rechtstreeks aan de gemeente betaalt. De afdeling Burgerlijke Stand is bereikbaar op telefoonnummer 070-3909711 of kijk op www.rijswijk.nl
Renovatie
Op dit moment zijn wij bezig met de verbouwing en renovatie van Landgoed Te Werve. Zowel de buitenkant als de zalen worden opgeknapt. De uitstraling wordt eigentijds en zal passen binnen het historische karakter van het pand, waarbij gebruik gemaakt wordt van warme kleuren. Op 29 juni 2012 gaat Landgoed Te Werve weer open.